OBA LIFE TREE GARDEN
1+1
від 48 м²
от 162 000 €
5 планувань
5 квартир
Блок В
Площа:
58.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
199 000 €
3 431 € / м²
Блок В
Площа:
58.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
187 000 €
3 224 € / м²
Блок С
Площа:
48.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
262 000 €
5 458 € / м²
Блок С
Площа:
48.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
262 000 €
5 458 € / м²
Блок С
Площа:
48.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
162 000 €
3 375 € / м²
2+1
від 64 м²
от 262 000 €
7 планувань
7 квартир
Блок В
Площа:
108.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
1
262 000 €
2 426 € / м²
Блок В
Площа:
100.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
3
374 000 €
3 740 € / м²
Блок В
Площа:
100.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
3
349 000 €
3 490 € / м²
Блок С
Площа:
64.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
374 000 €
5 844 € / м²
Блок С
Площа:
119.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
4
Поверх:
3
387 000 €
3 252 € / м²
Блок С
Площа:
96.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
3
Поверх:
3
337 000 €
3 510 € / м²
Блок С
Площа:
96.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
3
337 000 €
3 510 € / м²
3+1
від 108 м²
от 273 000 €
1 планувань
1 квартир
Блок В
Площа:
108.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
1
273 000 €
2 528 € / м²
4+1
від 185 м²
от 524 000 €
1 планувань
1 квартир
Блок В
Площа:
185.0 м²
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
4
Поверх:
3
524 000 €
2 832 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу – 3541 м2. 2 блоки. 39 квартир 1+1, 2+1, 3+1, 2+1 duplex, 4+1 duplex планування. Плавальний басейн (відкритий), Дитячий плавальний басейн (відкритий), Водні гірки (аквапарк),Вітамінний бар, Відкритий дитячий ігровий майданчик, Відпочинкові зони, Зона барбекю, Автостоянка, Цілодобова камера спостереження, Генератор, Фітнес-зона, Критий фит. Зони відпочинку, Сауна, Душові та роздягальні,Настільний теніс, Більярд, Лобі, Апартаменти доглядача, Хаммам, Обслуговуючий персонал, Підлога з граніту 1-го класу, Лаковані кухонні шафи МДФ, Гранітні кухонні стільниці, Ізольовані міжкімнатні двері, Душова кабіна із загартованого скла, Раковина для ванної кімнати, Відеодомофон, Інтернет/телефонна лінія, Фарба для стін, що миється, Світлодіодні світильники, Підвісна стеля. Термін здачі: 01.2026
Особливості
Понад 30 км