ELIT ALPARSLAN
1+1
від 53 м²
от 100 000 €
6 планувань
6 квартир
Блок А
Площа:
62.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
100 000 €
1 613 € / м²
Блок А
Площа:
55.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
100 000 €
1 818 € / м²
Блок А
Площа:
54.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
110 000 €
2 037 € / м²
Блок А
Площа:
55.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
3
117 000 €
2 127 € / м²
Блок А
Площа:
55.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
6
144 000 €
2 618 € / м²
Блок А
Площа:
53.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
6
143 000 €
2 698 € / м²
3+1
від 152 м²
от 193 000 €
4 планувань
4 квартир
Блок А
Площа:
152.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
Поверх:
6
193 000 €
1 270 € / м²
Блок А
Площа:
168.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
Поверх:
6
227 000 €
1 351 € / м²
Блок А
Площа:
163.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
6
215 000 €
1 319 € / м²
Блок А
Площа:
166.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
Поверх:
6
205 000 €
1 235 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу – 3089 м2. 54 квартири 1+1, 3+1, duplex планування. Сауна, Фітнес, Басейн, Дитячий майданчик, Турецька лазня, Камелія, Відкрита автостоянка. Термін здачі: 12.2023
Особливості
Понад 30 км