Akropolis
1+1
від 52 м²
от 175 200 €
8 планувань
8 квартир
Блок А
Площа:
66.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок А
Площа:
52.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
185 200 €
3 562 € / м²
Блок А
Площа:
55.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
2, 3, 4
187 250 €
3 405 € / м²
Блок B
Площа:
66.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок B
Площа:
52.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
175 200 €
3 369 € / м²
Блок C
Площа:
66.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок C
Площа:
52.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
180 200 €
3 465 € / м²
Блок C
Площа:
55.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
2, 3, 4, 6, 7
187 250 €
3 405 € / м²
2+1
від 131 м²
от 367 799 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
131.0 м²
Кімнати:
2+1
(1 спальня)
Поверх:
Цокольный
367 800 €
2 808 € / м²
Блок C
Площа:
131.0 м²
Кімнати:
2+1
(1 спальня)
Поверх:
Цокольный
367 799 €
2 808 € / м²
3+1
від 196 м²
от 539 000 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
196.0 м²
Кімнати:
3+1
(1 спальня)
Поверх:
Цокольный
539 000 €
2 750 € / м²
Блок А
Площа:
233.3 м²
Кімнати:
3+1
(1 спальня)
Поверх:
6
748 055 €
3 211 € / м²
Про житловий комплекс
Загальна кількість квартир у проекті – 250 кв,
Площа ділянки під забудову – 17250 м²,
Цілодобова охорона
3+
1+
1+
Квартири, апартаменти
Розташування на карті
Antalya/Aksu
Вам може бути цікаво