SEDA TWINS
1+1
від 44 м²
от 110 085 €
5 планувань
5 квартир
Блок А
Площа:
44.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
110 085 €
2 502 € / м²
Блок А
Площа:
45.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
3
114 490 €
2 544 € / м²
Блок А
Площа:
46.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
6
136 212 €
2 961 € / м²
Блок А
Площа:
77.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
2
Поверх:
9
159 700 €
2 074 € / м²
Блок А
Площа:
46.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
9
149 130 €
3 242 € / м²
2+1
від 92 м²
от 207 840 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
94.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
9
217 235 €
2 311 € / м²
Блок А
Площа:
92.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
6
207 840 €
2 259 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 4262 м2. 2 блоки. Усього 56 квартир 1+1, 2+1 планувань. Шаттл до пляжу,
Турецька лазня/парна,
Сауна/джакузі/масажна. Термін здачі: 12.2023
Особливості
Понад 30 км