Prestige Town
1+1
від 50 м²
от 115 802 €
6 планувань
6 квартир
Блок А1
Площа:
50.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
115 802 €
2 316 € / м²
Блок А1
Площа:
52.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
122 240 €
2 351 € / м²
Блок А1
Площа:
52.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
2
124 043 €
2 385 € / м²
Блок А2
Площа:
50.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
119 493 €
2 390 € / м²
Блок А2
Площа:
52.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
125 931 €
2 422 € / м²
Блок А2
Площа:
52.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Поверх:
1
124 043 €
2 385 € / м²
Про житловий комплекс
Закрита автостоянка (6245 м2 180 місць для паркування),
Відкритий басейн 233 м2 x 2 шт.
критий басейн 70 м2,
Дитячий басейн 11,20 м2 x 2 шт.
Відкритий ігровий майданчик,
Критий ігровий майданчик,
Конференц зал,
Кінозал,
Кімната для нагляду за дітьми,
критий спортивний зал 108 м2,
Турецька лазня, сауна, парна, роздягальні.
Багатоцільовий спортивний майданчик,
Садові камелії та майданчик для барбекю,
Кострова яма, гігантські шахи, декоративний басейн біля входу на територію.
Генератор, система охорони та відеоспостереження
Генератор
До 7 км
3+
1+
1+
Розташування на карті
Antalya/Kepez
Вам може бути цікаво