MASLAK KORU
1+1
від 72 м²
от 394 877 €
1 планувань
1 квартир
Блок С
Площа:
72.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
3
394 877 €
5 484 € / м²
2+1
від 108 м²
от 596 607 €
1 планувань
1 квартир
Блок B
Площа:
107.5 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
14
596 607 €
5 576 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 61554 м2 7 блоків 754 квартир 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 макет.
2 відкриті басейни,
1 закритий басейн,
Спортзал на 1000 м2,
Пішохідні зони,
Зони відпочинку,
Турецька лазня,
Сауна,
Пілатес Студія,
Конференц -зал
2 дитячі майданчики
Підземна парковка, цілодобова безпека, відеоспостереження
Звукова ізоляція, теплоізоляція, побудована в коридорі в коридорі, кондиціонери у всіх кімнатах, вбудовані кухонні шафи, Інтернет -кабель, набір кухонного обладнання: плита
Попрекеля-випередження, центральна супутникова система, електричні жалюзі, відео домофон. Визначення: 05.2026
Перша лінія
1+
1+
3+
Квартири, апартаменти
Розташування на карті
Istanbul
Вам може бути цікаво