MONA VENİCE
1+1
від 58 м²
от 97 472 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
58.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
97 472 €
1 681 € / м²
Блок А
Площа:
91.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
118 662 €
1 304 € / м²
2+1
від 85 м²
от 144 089 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
85.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
3
144 089 €
1 695 € / м²
Блок А
Площа:
100.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
152 565 €
1 526 € / м²
3+1
від 127 м²
от 245 799 €
1 планувань
1 квартир
Блок А
Площа:
127.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
4
245 799 €
1 935 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу становить 5826 м2 95 квартир 1+1, 2+1, 3+1 макет. Відкритий басейн
1100м2,
Закритий басейн 30м2, зовнішня та крита парковка, аква -парк, вестибюль/зустріч, ліфт, саду та зона відпочинку, генератор (для підтримки
інфраструктура), тераса для засмаги, дитяча ігрова кімната, дитячий майданчик, пішохідні доріжки, фітнес-центр, сауна, парильна, відкритий кут каміна, цілодобова охорона, система відеоспостереження з
Кольорові камери, звукова ізоляція, теплоізоляція, побудована шафа в коридорі, кондиціонер у кожній кімнаті
(Салон, спальні кімнати), побудовані -кухонні шафи, Інтернет -кабель, комплект кухонного обладнання: плита,
Вихід-вигин, система опалення підлоги, електричні жалюзі, відео домофон. Дистанційний термін: 01.2027