GOLDMARİNE
1+1
від 60 м²
от 140 000 €
2 планувань
2 квартир
Блок В
Площа:
60.0 м²
(жила: 60.0 м²)
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
145 000 €
2 417 € / м²
Блок С
Площа:
60.0 м²
(жила: 60.0 м²)
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
140 000 €
2 333 € / м²
2+1
від 135 м²
от 210 000 €
1 планувань
1 квартир
Блок С
Площа:
135.0 м²
(жила: 135.0 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
1
210 000 €
1 556 € / м²
3+1
від 115 м²
от 190 000 €
2 планувань
2 квартир
Блок С
Площа:
115.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
200 000 €
1 739 € / м²
Блок С
Площа:
115.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
190 000 €
1 652 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу становить 1500 м2 60 квартир 2+1, 3+1, 4+1 дуплексна компонування. Термічна ізоляція,
Душова кабіна,
Настінний живопис. Час опитування: 01.2024