Rams Garden
2+1
від 120 м²
от 568 279 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
153.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
905 641 €
5 919 € / м²
Блок А
Площа:
120.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
1
568 279 €
4 736 € / м²
3+1
від 151 м²
от 733 956 €
2 планувань
2 квартир
Блок G
Площа:
151.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
1
733 956 €
4 861 € / м²
Блок F
Площа:
238.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
1
1 249 871 €
5 252 € / м²
4+1
від 238 м²
от 1 210 383 €
2 планувань
2 квартир
Блок K
Площа:
238.0 м²
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
1
1 210 383 €
5 086 € / м²
Блок F
Площа:
307.0 м²
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
1 598 393 €
5 206 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 120 000 м2 11 блоків 796 квартир 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 планування. 210 м2 штучне озеро,
Ботанічний сад,
Торгова вулиця,
Відкритий кінотеатр,
Зона для йоги та бігу,
Паркування для кожного блоку із зарядними станціями,
Більше 40 видів рослин,
Спортивні майданчики поряд з гаєм,
Відкритий та критий басейни, Вбудоване обладнання: кухонний гарнітур, Ванні меблі, Вбиральня, Стінові та скляні звукоізолятори, Висота стелі 3 м, Тепла підлога,
Міцна конструкція із сейсмостійкістю,
2 кондиціонери в кожній квартирі,
Сталеві вхідні двері,
Міжкімнатні двері – лаковані,
Кухонні шафи з МДФ-панелі, Двері високого класу,
Гранітні кухонні стільниці,
Ванні кімнати з плиткою 1-го класу,
Вбудовані шафи та дзеркала у ванних кімнатах,
Ламінат на підлозі в кімнатах та вітальні,
Мармурові сходи у дворівневих квартирах,
Підвісні стелі із точковим освітленням, ПВХ вікна. Термін здачі: 12.2024
Перша лінія
1+
1+
3+
Квартири, апартаменти
Розташування на карті
Istanbul
Вам може бути цікаво