Tersane Istanbul Residence
1+1
від 105 м²
от 589 070 €
1 планувань
1 квартир
Блок А
Площа:
105.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Поверх:
1
589 070 €
5 610 € / м²
2+1
від 203 м²
от 818 765 €
1 планувань
1 квартир
Блок С
Площа:
203.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
2
818 765 €
4 033 € / м²
3+1
від 281 м²
от 1 473 947 €
1 планувань
1 квартир
Блок B
Площа:
281.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
1
1 473 947 €
5 245 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 8500 м2 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 планування. Центральне опалення,
24-годинна безпека,
Торговий центр,
Звукоізоляція, Квартири будуть здаватися в повній чистовій обробці, Гранітні підлоги, Лаковані кухонні меблі,
Кухонні стільниці,
Подвійний склопакет
Сталеві вхідні двері,
Лаковані внутрішні двері,
Загартоване скло в душовій кабіні. Термін здачі: 01.2025
Перша лінія
1+
1+
3+
Квартири, апартаменти
Розташування на карті
Istanbul
Вам може бути цікаво